Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Uroczyste otwarcie Żłobka Gminnego "Dębusie" w Słaboszewie

  • 25 maja 2026

Szanowni Państwo, z całego serca dziękujemy wszystkim Gościom za obecność podczas uroczystego otwarcia Żłobka Gminnego "Dębusie" w Słaboszewie oraz Dziennego Domu Pobytu.

Państwa udział, życzliwość i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia były dla nas ogromnym zaszczytem i źródłem radości. Dziękujemy za ciepłe słowa, okazane wsparcie oraz serdeczną atmosferę, która towarzyszyła całej uroczystości.

Dziękujemy za ofiarowane piękne kwiaty, upominki i wyrazy sympatii. Dzięki Państwa gestom ten dzień pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowy i pełen wzruszeń.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy również do osób zaangażowanych w przygotowanie uroczystości otwarcia – za poświęcony czas, profesjonalizm oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery tego dnia.

W imieniu całego zespołu oraz dzieci dziękujemy za obecność, dobre serca i wspólne tworzenie miejsca pełnego troski, bezpieczeństwa i uśmiechu.

Z wyrazami wdzięczności
Dyrektor, Pracownicy oraz Dzieci ze Żłobka Gminnego "Dębusie" w Słaboszewie