Już od samego rana w naszym żłobku panowała radosna i wyjątkowa atmosfera. Było dużo uśmiechu, wspólnych tańców, śpiewów i świetnej zabawy!
Następnie wybraliśmy się na niezwykłą wycieczkę do kina samochodowego „Dębusie”. Kupiliśmy popcorn, zajęliśmy wygodne miejsca i poczuliśmy się jak w prawdziwym kinie!
Na ekranie mogliśmy obejrzeć między innymi "Przygody Bolka i Lolka", "Koziołka Matołka" oraz "Przygody Kota Filemona”, które wywołały wiele radości i zainteresowania naszych małych widzów.
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom – tym małym i tym całkiem dużym – życzymy codziennych powodów do uśmiechu, radości z małych odkryć oraz bajecznych przygód każdego dnia.