Dzisiejszego dnia nasze Dębusie miały okazję bliżej poznać zawód pielęgniarki.
Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca pielęgniarek oraz poznały różne narzędzia medyczne. Razem opatrywaliśmy i „leczyliśmy” nasze lalki oraz pluszaki, ucząc się przy tym troski i empatii.
Z okazji Dnia Pielęgniarki składamy wszystkim pielęgniarkom i pielęgniarzom najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, siły, cierpliwości oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.